کد مطلب: 4965 | تاریخ مطلب: 16/07/1402
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار اعضای شورای سیاست گذاری همایش وکلا با آیت الله سعیدی امام جمعه قم

دیدار اعضای شورای سیاست گذاری همایش وکلا با آیت الله سعیدی امام جمعه قم

آیت الله سعیدی: پیروزی امروز رزمندگان فلسطینی مرهون حضرت امام خمینی (س) و خدمات شهید سلیمانی و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب است.

اعضای شورای سیاست گذاری همایش وکلا یکشنبه 16 مهر 1402  در محل دفتر تولیت حرم حضرت معصومه (س) با آیت الله سعیدی دیداری داشتند. ابتدا حجت الاسلام و المسلمین کمساری مدیرکل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)- قم به ارائه ی گزارشی از اقدامات انجام شده برای همایش وکلای حضرت امام پرداختند و بیان داشتند تا کنون 1200 نفر از وکلای ایشان شناسایی شده و قریب 500 متن اجازه نامه امام گردآوری شده است. از وکلای حی و منسوبین وکلای مرحوم شده دعوت شده است تا در این همایش که اواسط آبان ماه برگزار می شود شرکت بفرمایند. ایشان در پایان خواستار حمایت و مشارکت تولیت حرم حضرت معصومه برای بهتر برگزار شدن این همایش و اختصاص زیارت ویژه برای میهمانان همایش شدند.
سپس آیت الله سعیدی ضمن تبریک پیروزی های اخیر رزمندگان فلسطینی و نقشی که حضرت امام در احیای روحیه مقاومت داشت و خدمات شهید سلیمانی و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و اظهار خرسندی از برگزاری این همایش، خواستار دقت و تامل بیشتر در متن اجازات صادره از سوی امام و استخراج نکات ریز و دقیق عبارات ایشان شد.  
ایشان در ادامه به ذکر خاطراتی از ملاقات و دیداری های خود و پدرشان با حضرت امام پرداخت و در پایان اظهار امیداوری کرد که این همایش به خوبی برگزار شود.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

ماه محرم و صفر

محرّم و صفر، که ماه‏‎ ‎‏برکات اسلامی است و ماه زنده ماندن اسلام است، باید ما محرّم و صفر را زنده نگه‏‎ ‎‏داریم به ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ که با ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ‏‎ ‎‏زنده مانده است این مذهب تا حالا؛ با همان وضع سنتی، با همان وضع مرثیه سرایی و‏‎ ‎‏روضه خوانی.(صحیفه امام، ج 15، ص 331)