کد مطلب: 4891 | تاریخ مطلب: 24/11/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم

حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم ضمن خیر مقدم به میهمانان، فعالیتهای علمی، آموزشی و فرهنگی موسسه را شرح داد. همچنین فعالیتهای جهاد دانشگاهی در زمینه های مختلف را قابل توجه و تقدیر دانستند.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه قم، مهندس رستمی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی به همراه مدیران پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه با حضور در موسسه قم با رئیس و مدیران موسسه دیدار کردند.  
در این دیدار مهندس رستمی پیرامون ساختار و فعالیتهای دانشگاه جامع علمی کاربردی، جهاد دانشگاهی و واحد علمی کاربردی جهاد دانشگاهی توضیحاتی را ارائه  داد. وی تنوع رشته در دانشگاه جهاد دانشگاهی را بسیار گسترده و متنوع معرفی کرد، از این رو خواستار همکاری با موسسه در زمینه های علمی و آموزشی گردید؛ زیرا دانشجویان رشته های مختلف را نیازمند آگاهی از امام خمینی و اندیشه های ایشان دانست.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم ضمن خیر مقدم به میهمانان، فعالیتهای علمی، آموزشی و فرهنگی موسسه را شرح داد. وی فعالیتهای جهاد دانشگاهی را در زمینه های مختلف قابل توجه و تقدیر دانستند.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین پویا معاون پژوهشی موسسه نیزضمن معرفی فعالیتهای پژوهشی و آموزشی موسسه، توضیحاتی را در باره نحوه همکاری با جهاد دانشگاهی ارائه داد.
سپس معاونان جهاد دانشگاهی نیز ضمن استقبال از همکاری با موسسه، نکاتی را بیان داشتند.
در پایان این دیدار، دو مرکز آمادگی خود را برای همکاری در زمینه های مختلف اعلام کردند.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

عید غدیر

«امروز که روز عید غدیر است و از بزرگترین اعیاد مذهبی است، این عید، عیدی است که مال مستضعفان است، عید محرومان است، عید مظلومان جهان است، عیدی است که خدای تبارک و تعالی به وسیله رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم- برای اجرای مقاصد الهی و ادامه تبلیغات و ادامه راه انبیا، حضرت امیر - سلام الله علیه - را منصوب فرمودند.» (صحیفه امام؛ ج 19، ص 63)