کد مطلب: 4977 | تاریخ مطلب: 15/08/1402
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س) با مدیر محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

دیدار اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی(س) با مدیر محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

حجت الاسلام و المسلمین فاضل ضمن قدردانی از زحمات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)- قم ، آرزوی توفیق این همایش را داشتند و فرمودند که برای برگزاری با شکوه این همایش از هیچگونه مساعدت دریغ نخواهند کرد.

 
یکشنیه 14 آبان 1402 اعضای شورای سیاستگذاری همایش نکوداشت وکلای شرعی امام خمینی (س) دیداری با حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای فاضل مدیریت محترم حوزه های علمیه خواهران داشتند. در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای کمساری، مدیر کل موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)-قم گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده برای شناسایی وکلا و صاحبان اجازات و گردآوری اسناد و مداراک و مکاتبات حضرت امام خمینی(س) تا که تا کنون منتشر نشده بود، ارائه کردند و فرمودند که این همایش پنجشنبه 18 آبان از ساعت 8:30 در مرکز فقهی ائمه اطهار برگزار خواهد شد.


در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین فاضل ضمن قدردانی از زحمات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)- قم ، آرزوی توفیق این همایش را داشتند و فرمودند که برای برگزاری با شکوه این همایش از هیچگونه مساعدت دریغ نخواهند کرد.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

ماه محرم و صفر

محرّم و صفر، که ماه‏‎ ‎‏برکات اسلامی است و ماه زنده ماندن اسلام است، باید ما محرّم و صفر را زنده نگه‏‎ ‎‏داریم به ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ که با ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ‏‎ ‎‏زنده مانده است این مذهب تا حالا؛ با همان وضع سنتی، با همان وضع مرثیه سرایی و‏‎ ‎‏روضه خوانی.(صحیفه امام، ج 15، ص 331)