کد مطلب: 4904 | تاریخ مطلب: 23/12/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

امضای تفاهم نامه همکاری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم و دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم

امضای تفاهم نامه همکاری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم و دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم

حجت الاسلام والمسلمین عباس کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی ضمن بیان دستاوردهای درخشان جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: امیدواریم پس از عقد این تفاهم نامه دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم در مسیر معرفی اندیشه های امام خمینی به نسل جوان و دانشجو نیز گامهای مثبتی بردارد.

 
به گزارش روابط عمومی موسسه قم، با حضور مدیران موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قم و مدیران و اساتید گروه معارف دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم تفاهم نامه همکاری بین دو مرکز امضا شد.
پیش از امضای تفاهم نامه، حجت الاسلام والمسلمین عباس کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی ضمن بیان دستاوردهای درخشان جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: امیدواریم پس از عقد این تفاهم‌نامه دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم در مسیر معرفی اندیشه‌های امام خمینی به نسل جوان و دانشجو نیز گامهای مثبتی بردارد.  
مهندس محمد رستمی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم نیز خاطر نشان کرد: امضای این تفاهم نامه برکات خوبی برای مجموعه علمی و کاربردی و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی خواهد داشت.
در ادامه این جلسه، اساتید گروه معارف دانشگاه علمی کابردی جهاد دانشگاهی نظرات خود را پیرامون گسترش اندیشه های امام خمینی در میان دانشجویان و نسل جوان ارائه دادند.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

ماه محرم و صفر

محرّم و صفر، که ماه‏‎ ‎‏برکات اسلامی است و ماه زنده ماندن اسلام است، باید ما محرّم و صفر را زنده نگه‏‎ ‎‏داریم به ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ که با ذکر مصائب اهل بیت ـ علیهم السلام ـ‏‎ ‎‏زنده مانده است این مذهب تا حالا؛ با همان وضع سنتی، با همان وضع مرثیه سرایی و‏‎ ‎‏روضه خوانی.(صحیفه امام، ج 15، ص 331)