کد مطلب: 4896 | تاریخ مطلب: 03/12/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

اندیشه آفتاب

اندیشه آفتاب

رادیو معارف روزهای چهارشنبه برنامه ای با نام «اندیشه آفتاب» پخش می کند که در آن استاد محقق حجت الاسلام والمسلمین باقر صاحبی به تبیین اندیشه فلسفی، عرفانی، کلامی ... امام خمینی می پردازد.

اندیشه آفتاب

 

به اطلاع اصحاب فکر و اندیشه می رساند که رادیو معارف روزهای چهارشنبه برنامه ای با نام «اندیشه آفتاب» را پخش می کند که در آن استاد محقق حجت الاسلام والمسلمین باقر صاحبی به تبیین اندیشه فلسفی، عرفانی، کلامی ... امام خمینی می پردازد.

دوستداران معارف حیاب بخش اسلام و علاقمندان هدایت های قرآن و عترت می توانند با استفاده از این برنامه به آشنایی و اگاهی افزون تری از اندیشه امام خمینی دست یابند و جانشان را با آن معارف بلند حیاتی تازه ببخشند.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

عید غدیر

«امروز که روز عید غدیر است و از بزرگترین اعیاد مذهبی است، این عید، عیدی است که مال مستضعفان است، عید محرومان است، عید مظلومان جهان است، عیدی است که خدای تبارک و تعالی به وسیله رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم- برای اجرای مقاصد الهی و ادامه تبلیغات و ادامه راه انبیا، حضرت امیر - سلام الله علیه - را منصوب فرمودند.» (صحیفه امام؛ ج 19، ص 63)