کد مطلب: 4894 | تاریخ مطلب: 30/11/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

فراخوان همایش نکوداشت وکلای امام خمینی(س)

فراخوان همایش نکوداشت وکلای امام خمینی(س)

مؤسسـه تنظیـم و نشر آثار امام خمینی قم در راستـای پژوهش در سیــره علمی و عملی حضرت امام خمینی(س) و نیز تکریـم از وکلای شرعی ایشــان در صـدد برگزاری همــایش نکوداشتی برای آنان است.

امام خمینی(س) از سال 1340ش و پس از ارتحـال آیت الله العظمی بروجـردی بـه عنـوان یکی از مراجـع تـراز اول مطرح شدند. ایشـان در سه دهـه مرجعیت خـود، بیش از هزار اجـازه امـور حـسبیـه و اجـازه روایی برای برخی از شـاگردان، علما و فضلای شهرها و کشورهای مختلف و برخی متدینین غیرطلبه صادر کردند.
مؤسسـه تنظیـم و نشر آثار امام خمینی قم در راستـای پژوهش در سیــره علمی و عملی حضرت امام خمینی(س) و نیز تکریـم از وکلای شرعی ایشــان در صـدد برگزاری همــایش  نکوداشتی برای آنان است.
از علما، فضلا و علاقمندان به حضرت امام خمینی(س) در سراسر کشور درخواست داریم چنانچه از ایشان اجازه، حکم و یا سندی دارند و یا افرادی را می‌شناسند که چنین اسناد و اطلاعاتی دارند، در اختیار مؤسسه قرار دهند.
جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره  09122527064 آقای مهدی حاضری تماس حاصل نمایید.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

عید غدیر

«امروز که روز عید غدیر است و از بزرگترین اعیاد مذهبی است، این عید، عیدی است که مال مستضعفان است، عید محرومان است، عید مظلومان جهان است، عیدی است که خدای تبارک و تعالی به وسیله رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم- برای اجرای مقاصد الهی و ادامه تبلیغات و ادامه راه انبیا، حضرت امیر - سلام الله علیه - را منصوب فرمودند.» (صحیفه امام؛ ج 19، ص 63)