کد مطلب: 4760 | تاریخ مطلب: 12/05/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم با رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم

دیدار رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم با رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) و دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند در زمینه های مختلف پژوهشی و فرهنگی همکاریهای گسترده ای داشته باشند.

دیدار رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم با رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم، صبح سه شنبه 11/5/1401 حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری رئیس موسسه قم با دکتر محمدحسن نادری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار که در محل دانشگاه جامع برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین کمساری ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع)، فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و بین المللی موسسه طی 32 سال گذشته را بیان کرد.

در ادامه دکتر نادری ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مدیران موسسه در محل دانشگاه جامع، فعالیتها و اهداف دانشگاه را بیان کرد.

در پایان این دیدار که با حضور آقایان رضایی مدیر فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه جامع، حسین عرب پور معاون فرهنگی هنری و ارتباطات موسسه و روح الله صباغی مدیر فرهنگی موسسه برگزار شد، تهیه تفاهم نامه همکاری فرهنگی آموزشی بین دو مجموعه در دستور کار قرار گرفت.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، اعمال مکه در حج تمتع

اعمال مکه در حج تمتع:
بعد از انجام اعمال منا در روز عید قربان، حجاج می توانند اعمال مکه را بجا آورند و تا آخر ذی الحجه وقت دارند.
معمولاً حجاج گرامی از روز دوازدهم به بعد که از منا به مکه بر می گردند اعمال مکه را انجام می دهند. و در حج تمتع محرمات احرام در سه مرحله حلال می شود:

عید غدیر

«امروز که روز عید غدیر است و از بزرگترین اعیاد مذهبی است، این عید، عیدی است که مال مستضعفان است، عید محرومان است، عید مظلومان جهان است، عیدی است که خدای تبارک و تعالی به وسیله رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم- برای اجرای مقاصد الهی و ادامه تبلیغات و ادامه راه انبیا، حضرت امیر - سلام الله علیه - را منصوب فرمودند.» (صحیفه امام؛ ج 19، ص 63)