کد مطلب: 4899 | تاریخ مطلب: 07/12/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولان مرکز اسناد انقلاب اسلامی قم و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولان مرکز اسناد انقلاب اسلامی قم و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم

در این دیدار که با حضور برخی از مدیران دو مرکز در محل موسسه قم انجام شد، با توجه به هم پوشانی برخی فعالیت های مشترک، ضمن گفتگو و آگاهی از فعالیت ها، پیشنهادات راهبردی و کاربردی برای رسیدن به اهداف مشترک ارائه شد.


صبح شنبه، ششم اسفند 1401، حجت‌الاسلام والمسلمین فروغی، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی قم با حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) قم دیدار کرد.
این دیدار صمیمانه در ادامه تعامل، همکاری و هم‌اندیشی هرچه بیشتر دو مرکز صورت گرفت.  
در این دیدار که با حضور برخی از مدیران دو مرکز در محل موسسه قم انجام شد، با توجه به هم‌پوشانی برخی فعالیت‌های مشترک، ضمن گفتگو و آگاهی از فعالیت‌ها، پیشنهادات راهبردی و کاربردی برای رسیدن به اهداف مشترک ارائه شد. به‌ویژه در زمینه گردآوری و انتشار تاریخ شفاهی انقلاب، قرار شد هماهنگی‌های بیشتری انجام گیرد تا دوباره‌کاری صورت نگیرد. همچنین در صورت نیاز برخی از کارها با همکاری دو مرکز انجام و منتشر گردد.
در پایان رئیس و همراهان مرکز اسناد انقلاب اسلامی قم از کتابخانه تخصصی امام خمینی موسسه نیز بازدید کرده و از نزدیک با آثار و منابع و فعالیت‌های آن آشنا شدند.

. انتهای پیام /*
 

زمزم احکام، ربا و اقسام آن

حرمت ربا با آیات قرآن و سنت رسول خدا (ص) و احادیث اهل بیت علیهم السلام و اجماع فقها ثابت گشته و از گناهان بزرگ محسوب می شود ،
ربا یا ربای معاملی است و یا ربای قرضی و ربا در معامله عبارت است از مبادله دو کالای مثل هم با دریافت اضافی.

عید غدیر

«امروز که روز عید غدیر است و از بزرگترین اعیاد مذهبی است، این عید، عیدی است که مال مستضعفان است، عید محرومان است، عید مظلومان جهان است، عیدی است که خدای تبارک و تعالی به وسیله رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم- برای اجرای مقاصد الهی و ادامه تبلیغات و ادامه راه انبیا، حضرت امیر - سلام الله علیه - را منصوب فرمودند.» (صحیفه امام؛ ج 19، ص 63)